Masz pytania, uwagi lub wątpliwości? Chętnie służymy pomocą. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Usługi

Oferujemy klientom doradztwo w wyborze formy prawnej na terenie Niemiec, zakładanie firm w Niemczech, adres dla firmy również jako adres do doręczeń, w tym również przestrzeń magazynową oraz obsługę przesyłek wraz z zwrotami na terenie Niemiec.
Firma, adres, korespondencja, paczki - wszystko w jednym miejscu.

Consulting

Wybór najbardziej dopasowanej formy do potrzeb klienta

Outsorcing

Zakładanie Oddziałów, Spółek, Konsorcjów

Biuro serwis

Adresy do doręczeń i na siedziby podmiotów gospodarczych

Wartości dodane

Umowy menadżerskie, umowy pożyczek, protokoły, etc..

Jak to działa ?

Nasze usługi

Do kogo jest kierowana oferta ?

- Firmy chcące utrzymać dostęp do rynku europejskiego poprzez legalizacje na terenie Niemiec odpowiedniej (zależnej) formy prawnej swojej dotychczasowej firmy .

- Firmy chcące założyć oddzielną działalność w formie spółki na terenie Niemiec i zminimalizować początkowe koszty jak również koszty cykliczne utrzymania nowej formy prawnej w Niemczech.

- Firmy/Obywatele zamierzający wprowadzić nowe produkty na rynek Niemiecki poprzez podmioty zależne lub samodzielne pod brandingiem "Made in Germany" lub zamierzający utrzymać swoją dotychczasowa markę na europejskich rynkach zbytu.

O Nas

Jesteśmy firma konsultingową działającą od wielu lat na terenie Niemiec, która specjalizuje się w rozwiązaniach biznesowych dla Zagranicznych klientów chcących wejść na Niemiecki rynek zbytu usług oraz towarów. W ramach kompleksowej obsługi, dostarczamy rozwiązania począwszy na optymalizacji podatkowej, przez usługi IT, adresy do doręczeń na terenie Niemiec a kończąc na magazynach.

author

Wiele zadań jedna cena

Biuro serwis

Oferujemy naszym klienta w ramach umowy prowadzenia firmy na terenie Niemiec lub jej rejestracji - komplet usług w jednej cenie bez dodatkowych ukrytych kosztów, w prostej i zrozumiałej formie nie generującej dodatkowych obciążeń finansowych, wraz z "bezpłatnymi" wartościami dodanymi w formie odpowiednich dokumentów, umów, i innych wzorów które niejednokrotnie mogą wygenerować dodatkowe wysokie koszty związane z ich pozyskaniem.

author

Szybkość i precyzyjność działań

Consulting

Doświadczenie naszej kadry i wsparcie merytoryczne najlepszych doradców podatkowych oraz kancelarii prawnych, gwarantuje szybkość naszych usług i precyzyjność w wypełnianiu zleceń naszych klientów wraz z dodatkowymi dokumentami, wnioskami, etc..

author

Archiwizacja danych

IT

Każdy klient naszego consultingu którego sprawy prowadzimy, otrzymuje dostęp przez internet 24 godziny na dobę do swoich zarchiwizowanych danych, wniosków i formularzy nie martwiąc się ich zagubieniem czy brakiem dostępności- poprzez dedykowany dostęp do usług naszej chmury danych w bezpiecznych i szyfrowanych protokołach transmisyjnych.

Zapoznaj się z ofertą Consultingową związaną z zakładaniem i prowadzeniem firm na terenie Niemiec,- napisz e-mail aby otrzymać ofertę.

Kontakt

Masz dodatkowe pytania ? Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami !

Godziny pracy

Pon.- Czw.: 9:00 do 16:00 (CET)

Piątek: 9:00 do 14:00 (CET)

Weekend: Zamknięte

Headoffice

Wilhelmsplatz 12, 02826 Görlitz

+44 20 3936 4272 (UK)

+48 75 6106088 (PL)

+49 3581 8999998 (DE)

+49 3581 79253229 (DE)

kontakt@gral7.de (PL/DE)

Biuro

Pestalozzistr. 66, 02826 Görlitz

+48 75 6106406 (PL)

+49 3581 8795786 (DE)

Hauptsitz

Schillerstraße 9, 02826 Görlitz

+48 75 6106407 (PL)

+49 3581 8795785 (DE)